خانه / اجتماعی / آزادی ۷ زندانی جرائم غیرعمد در مریوان

آزادی ۷ زندانی جرائم غیرعمد در مریوان

صبح روز سه شنبه سوم بهمن ماه در بازدید فرماندار مریوان، امام جمعه، مدیر کل زندانهای استان کوردستان از زندان این شهر و وضعیت جرایم  زندانیان ” پرونده زندانیان جرایم غیرعمد” مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید پس از بررسی های لازم با موافقت شفیعی فرماندار مریوان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان مریوان با  تقبل پرداخت جرایم،۷ زندانی در روزهای آتی آزاد خواهند شد.

اعتبار اختصاص یافته برای آزادی این زندانیان از محل اعتبارات مردمی و درآمدهای انجمن حمایت از خانواده های زندانیان جرائم غیر عمد مریوان به مبلغ ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پرداخت و تا ۲ روز آینده این افراد به آغوش خانواده هایشان برخواهند گشت.

در این دیدار ماموستا شیرزادی، امام جمعه مریوان به بیان نصایحی برای سالم زیستن زندانیان در زندان و پس از آزادی و بازگشت به آغوش خانواده پرداخت.

مدیر کل زندان های استان با اشاره به اینکه در ۱۰ شهر استان زندان و انجمن حمایت از زندانیان وجود دارد گفت: اداره کل زندان استان برای کمک به زندانیان پس از آزادی تسهیلات قرض الحسنه بانکی قرار خواهد داد.

ابرهیمی خاطر نشان کرد:طبق توافقنامه با اداره کار، زندانیان پس از آزادی، از طرف اداره کل زندان استان به اداره کار معرفی و به آنها وام اشتغال تعلق خواهد گرفت.

در پایان از عملکرد قابل قبول انجمن زندانیان مریوان تقدیر و تشکر شد.

منبع : هاژه
Image 2

درباره ی S1

همچنین ببینید

مراسم جشن ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش برگزار شد

مراسم جشن ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش برگزار شد   مراسم جشن ثبت مریوان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *