خانه / فرهنگی و هنری / نمایش‌های روز نخست دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان

نمایش‌های روز نخست دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان

در روز نخست دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان نمایش‌های متعدد داخلی و خارجی به نمایش درمی‌آیند.

براساس اعلام دبیرخانه دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، در روز شنبه(18 شهریورماه)؛ ابتدا نمایش « پسر صیاد» از کرمانشاه ساعت ۱۶ در جوار دریاچه زریوار به نمایش در می‌آید.

همچنین نمایش‌های پهلوان ناپهلوان از خمینی شهر در ساعت ۱۶:۴۵، «فرار از زندان» از کرج در ساعت ۱۷:۳۰، « درخت زندگی» از آمل در ساعت ۱۸:۱۵، «اکتشافات باستانی» از مریوان در ساعت ۱۹، «دخترک کبریتی» از قروه در ساعت ۱۹:۴۵، «باغ رویاها» از آذربایجان در ساعت ۲۰:۳۰ و نمایش «به جای ماهی» از عراق هم در ساعت ۲۰:۳۰ در مکان‌های تعیین شده در کنار دریاچه زریوار به نمایش در می‌آیند.

نمایش «آیینه زندگی» از مریوان در ساعت ۱۷:۳۰، «دیوار» از سنندج در ساعت ۱۸:۱۵، «درد روی خط حامل» از دهران در ساعت ۱۹، «هجوم خیال» از اصفهان در ساعت ۱۹:۴۵ و نمایش «پادشاه نظافت» از برزیل در ساعت ۲۰:۳۰ در پارک شانو به اجرا در می‌آیند.

نمایش « اینجا مجهز به دوربین مدار بسته است» از اصفهان در ساعت۱۷:۳0، «ویروس» از تهران در ساعت ۱۸:۱۵ و «فرجام» از تهران در ساعت ۱۹ هم در پارک زریان نمایش داده می‌شوند.

نمایش تولیدی «لیلی و مجنون» از بروجرد در ساعت ۱۷:۳۰، « گیلدخت» از لاهیجان در ساعت ۱۸:۱۵ ، «نوروز بل» از لاهیجان در ساعت ۱۹ و «موسسه کاریابی» از تهران در ساعت ۱۹:۴۵ در میدان باوه‌رشی به اجرا در می‌آیند.

نمایش «شانو» از سقز در ساعت ۱۸:۱۵ و نمایش « داد درد دارد» از سنندج در ساعت ۱۹ در استادیوم مریوان به نمایش در می‌آیند.

همچنین نمایش‌های «در اعماق اقیانوس» از تهران در ساعت ۱۹ در پارک کودک، «آخرین مرزهای اشتغال» از مریوان در ساعت ۱۹ در شهر برده رشه و «بوکس» از خرمشهر نیز در ساعت ۱۹:۴۵ در پارک شهروند مریوان به اجرا در می‌آیند.

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام

 

Image 2

درباره ی S1

همچنین ببینید

جشن شکوفه ها در شهرستان مریوان برگزار شد.

با حضور 3 هزار و 600 کلاس اولی: جشن شکوفه ها در شهرستان مریوان برگزار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *