خانه / علمی / سلامت / پزشکی / برپايي بيمارستان صحرايي حاج احمد متوسلیان در بخش سرشیو شهرستان مريوان

برپايي بيمارستان صحرايي حاج احمد متوسلیان در بخش سرشیو شهرستان مريوان

جمعه مورخ ۱۷ شهریور ماه ، در مراسمي با حضور فرماندار؛ نماينده مردم استان كردستان در مجلس خبرگان رهبری،فرماندهي سپاه پاسداران شهرستان مريوان و مدیر شبكه بهداشت شهرستان مريوان بيمارستان صحرايي “حاج احمد متوسليان “جهت ارائه خدمات بهداشتی و درماني به مردم محروم منطقه در روستاي ويله شهر چناره آغاز به کار کرد.


دكتر هوشيار سايه ميري مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان مريوان ضمن ابلاغ پیام ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کردستان ،جناب آقای دکتر واحدی در نکوداشت و تقدیر از کلیه دست اندرکاران این امر خیر و ارج نهادن به این حرکت جهادی و ارزشمند که در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص توزیع عادلانه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم مناطق محروم صورت گرفته است ، گفت : هدف از راه اندازی بیمارستان های صحرایی ارایه خدمات درمانی با کیفیت به بیماران در مناطق محروم ، ارتقا توان نیروهای درمانی برای آمادگی در مواجهه با حوادث ، بلایا و بحران ها و اشاعه فرهنگ بسیجی و جهادی است.

دکتر سایه میری گفت: اين بيمارستان صحرايي كه با همت بسيج دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي ايران،شبكه بهداشت و درمان مریوان و بسيج جامعه پزشكي شهرستان مريوان ، در قالب اردوهای جهادی برگزار شده است، از هفته گذشته با غربالگری در روستاهای محروم این شهرستان آغاز شده و در روز جمعه خدمات تخصصی در این بیمارستان ارایه میگردد.
در این بیمارستان تيم هایی متشکل از متخصصین قلب، مغز و اعصاب،اطفال، زنان، رادیولوژی ، دندانپزشكي به مردم محروم منطقه خدمت رساني مي كنند.
مسئول اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی ایران ، از ریاست دانشگاه علوم پزشکی کردستان و شبکه بهداشت و درمان مریوان جهت فراهم کردن امکانات و تجهیزات و حمایت های لازم برای ارائه خدمات به مردم محروم این منطقه تقدیر و تشکر کرد.

Image 2

درباره ی S1

همچنین ببینید

استخدام 11 هزارو 500 نفر در وزارت بهداشت

  با توجه به مجوز صادر شده توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی، در آزمون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *