خانه / مریوان / شهر مریوان چیزی کمتر از جزیره کیش ندارد

شهر مریوان چیزی کمتر از جزیره کیش ندارد

‍ فرماندار مریوان:
شهر زیبای مریوان چیزی کمتر از جزیره کیش ندارد


فرماندار مریوان در حضور پر شور و با نشاط مردم و شهروندانی که برای حضور در برنامه زنده ” مانگه شه و ” در کنار دریاچه زیبای زریبار حضور بهم رسانده بودند،با اشاره به موقعیت ناب و کم نظیر مریوان در همه زمینه های از جمله پذیرش مسافر و گردشگر و تجارت کالا گفت : شهر زیبای مریوان چیزی کمتر از جزیره کیش ندارد.
محمد شفیعی با اشاره به اغاز هفته دولت ، این هفته را به همه دولتمردان و خادمین واقعی مردم تبریک و یادآور شد: درهفته دولت در مریوان پروژه های عمرانی و خدماتی زیادی افتتاح و به بهره برداری می رسد.
وی با اشاره به اینکه در شهریورماه جاری برنامه های مختلف و جشنواره ها هنری و ورزشی متنوعی در مریوان برگزار می شود، افزود: هفته آینده میزبان اولین تور ملی دوچرخه سورای در دور دریاچه خواهیم بود.
وی با اشاره به این رویداد مهم ملی ورزشی در مریوان تصریح کرد: در سال آینده تقویم دوچرخه سواری به صورت ملی و طی دو سال پیش رو تقویم دوچرخه سواری به صورت بین المللی در دور دریاچه زریبار برگزار می شود.
شفیعی عنوان داشت : در همین ماه شاهد رویداد بزرگ دیگر بین المللی جشنواره تئاتر خیابانی خواهیم بود، که با حضور و اعلام آمادگی کشورهای اروپایی رونق خاصی به این جشنواره خواهد داد.
فرماندار مریوان با علام خبر خوش برای شهروندان مریوان که در هفته های پیش رو نسبت به برگزاری نمایشگاه های خاص و طراحی قرعه کشی در بین بازار و فروشگاه های سطح شهر برای شهروندان صورت می گیرد، یادآور شد: در هفته های پیش رو جوائز ارزنده ای از جمله یک دستگاه خودرو در هفته اول، دودستگاه خودرو در هفته دوم و 4 دستگاه خودرو نفیس در هفته های دیگر در بازار سطح شهر قرعه کشی و شهروندانی که نسبت به خرید اجناس در سطح بازار اقدام کنند، شانس برنده شدن در این قرعه کشی هفتگی را دارند.
شفیعی ادامه داد: شعار متولیان اصلی مریوان و شهروندان آن پذیرش گردشگران داخلی و بین المللی در همه فصول سال و میزبانی شایسته از مهمانان عزیز است.
وی همچنین در پایان از شهرداری و شورای دور چهارم شهر مریوان به خاطر زحمات و تلاش های چهارساله در این شهر قدر دانی و تشکر بعمل آورد.

Image 2

درباره ی S1

همچنین ببینید

مراسم جشن ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش برگزار شد

مراسم جشن ثبت مریوان به‌عنوان شهر جهانی کلاش برگزار شد   مراسم جشن ثبت مریوان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *