خانه / سیاسی / پای دهه شصتی‌ها به کابینه باز شد!

پای دهه شصتی‌ها به کابینه باز شد!

گزینه پیشنهادی حسن روحانی برای تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پای دهه شصتی‌ها را به بالاترین سطوح مدیریتی کشور باز کرد.

 

 

 

 

 

حسن روحانی، رئیس جمهوری کشورمان امروز با حضور در مجلس شورای اسلامی، اسامی وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم را اعلام کرد؛ در میان وزرای پیشنهادی نام محمدجواد آذری جهرمی، معاون وزیر ارتباطات دولت یازدهم و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مشاهده می‌شود. آذری جهرمی جوان‌ترین وزیر پیشنهادی کابینه دولت دوازدهم بوده و اختلاف سنی او با بیژن نامدار زنگنه، وزیر پیشنهادی نفت، 29 سال است.

حال گزینه پیشنهادی حسن روحانی برای تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پای دهه شصتی‌ها را به بالاترین سطوح مدیریتی کشور باز کرد؛ آذری جهرمی متولد سال 1360 و نخستین دهه شصتی‌ای است که پایش به کابینه دولت باز شده است.

محمد جواد آذری جهرمی از سال 88 تا 93 مدیرکل امنیت سیستم های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را بر عهده داشت.

همچنین از سال 93 تا 95 به مدت دو سال عضو هیات مدیره غیرموظف شرکت خدمات ارتباطی رایتل و عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت نیز بود.

در سال 1395 نیز با تودیع خسروی، آذری جهرمی به عنوان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت معرفی و هم اینک نیز در این سمت مشغول به فعالیت است.

Image 2

درباره ی S1

همچنین ببینید

اصلاح طلبی و چند نکته

چند نكته كليدي: اين نكات كلي هر كدام تيتر و سرفصل مبحثي است كه اميدوارم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *