خانه / خبر / وزیر راه و شهرسازی وارد سنندج شد.

وزیر راه و شهرسازی وارد سنندج شد.

برنامه های سفر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به کردستان

در این سفر باقی مانده عملیات اجرایی کریدور شماره 10 کشور (شمال-جنوب) شامل 75 کیلومتر با 2 هزار و 300 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده آغاز می شود.
این طرح ها در محورهای کامیاران – سنندج، سنندج – دیواندره، دیواندره – سقز و سقز – بوکان است که شرکت ساخت و توسعه زیربنایی حمل و نقل کشور عهده دار اجرای این طرح ها است.
بازدید از سه قطعه گردنه صلوات آباد (بزرگراه سنندج به همدان) از دیگر برنامه سفر وزیر راه و شهرسازی به استان کردستان است که این سه قطعه به طول 21 کیلومتر با 310 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده در سفر گذشته وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی آن آغاز شده بود.
در این سفر 10 کیلومتر از قطعه پنج سنندج دیواندره به بهره برداری می رسد که بخشی از کریدور شمال جنوب کشور است که برای اجرای آن 200 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
آخوندی ضمن بازدید از سایر قطعات درحال احداث کریدور شمال – جنوب از مراحل ساخت فرودگاه سقز نیز بازدید می کند تا از نزدیک در جریان مشکلات آن قرار گرفته و نسبت به حل آن برنامه ریزی شود.
حضور در شورای هماهنگی مسکن، حمل و نقل کردستان و بررسی وضعیت راه سنندج – مریوان از دیگر برنامه های وزیر راه و شهرسازی به استان کردستان است که این آیین نیز عصر دوشنبه در محل استانداری کردستان برگزار می شود.

Image 2

درباره ی S1

همچنین ببینید

کولبری‌» در ایران از زاویه‌ای کمتردیده‌شده

هفته‌ای نیست که خبر درگیری در مرزهای غربی و احتمالاً تیراندازی به «کولبران» شنیده نشود. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *