خانه / اقتصادی / در ۷ روز گذشته ، بازرسی‌ها در کردستان از مرز ۲ هزار و ۳۰۰ مورد گذشت

در ۷ روز گذشته ، بازرسی‌ها در کردستان از مرز ۲ هزار و ۳۰۰ مورد گذشت

بازرسی‌ها در کردستان از مرز ۲ هزار و ۳۰۰ مورد گذشت

سرپرست اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از 31 تیر تا 6 مرداد ماه سال جاری در مجموع 2 هزار و 337 مورد بازرسی در سطح استان صورت گرفته است.

فرزاد سردارزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، با بیان کشف 75 مورد تخلف در این بازرسی‌ها، اظهار کرد: در این رابطه 63 فقره پرونده برای واحدهای متخلف صنفی و غیرصنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت بوده که در این پرونده‌ها در مجموع 114 میلیون و 295 هزار و 990 ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

سرپرست اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان عنوان کرد: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 100 مورد گزارش مردمی دریافت و در رسیدگی به آنها 36 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و… واحدهای مختلف صنفی مراتب را به شماره تلفن 124 اطلاع داده و یا با مراجعه به ادارات تابعه در شهرستان‌ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت موارد تخلف را گزارش کنند.

Image 2

درباره ی S1

همچنین ببینید

پروژه مسیر سنندج مریوان تا سال آینده به بهره‌برداری می رسد

مدیرکل راه شهرسازی استان کردستان: پروژه مسیر سنندج مریوان تا سال آینده به بهره‌برداری می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *